Stracił mieszkanie w pożarze. Trwa zbiórka na remont

2022-06-14 22:54
Stracił mieszkanie w pożarze. Trwa zbiórka na remont
Autor: zrzutka.pl/ Pożar w wieżowcu na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu

Tydzień temu w jednym z wieżowców na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu wybuchł pożar. Niewyobrażalna tragedia dotknęła Pana Krzysztofa, który stracił cały dorobek życia. Znajomi postanowili mu pomóc, zakładając zbiórkę w internecie.

Z mieszkania nie zostało nic. Pomimo szybkiej reakcji strażaków, ogień strawił wszystko. Groźny pożar miał miejsce w nocy z 7 na 8 czerwca na osiedlu Strzemięcin przy ulicy Śniadeckich w Grudziądzu. Straty sięgają ponad 700 tysięcy złotych. Szczegóły opisujemy w artykule poniżej.

Pan Krzysztof stracił nie tylko mieszkanie, ale i czworonożnego przyjaciela, którego nie udało się uratować. Wystraszony pies schował się w kącie mieszkania i nie chciał wyjść. Pomocną dłoń wyciągnęli do niego jego znajomi, którzy zorganizowali zbiórkę. Cegiełkę od siebie można dorzucić TUTAJ.

Cel to obecnie 30 tysięcy złotych, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W kolejnych etapach konieczne będzie zebranie pieniędzy na meble i niezbędny sprzęt tj. lodówka czy pralka. Odzew mieszkańców Grudziądza jest spory. Fundusze na stronie zrzutki z dnia na dzień rosną. Zachęcamy wszystkich chętnych do wpłacania, nawet niewielkiej kwoty. Pamiętajmy, dobro powraca.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE