Pijany jak bela zaproponował policjantom łapówkę. W zamian trafił do areszu

2021-11-22 15:09
łapówka policja grudziądz
Autor: KMP Grudziądz Mężczyzna zaproponował grudziądzkim policjantom 2,5 tysiąca złotych łapówki

Policjanci z Grudziądza, którzy przybyli do kolizji drogowej przy ulicy Paderewskiego otrzymali nietypową propozycję. Jeden z uczestników zdarzenia za odstąpienie od czynności zaproponował 2,5 tysiąca złotych. Był kompletnie pijany.

Wszystko wydarzyło się w trakcie czynności przy kolizji drogowej na ulicy Paderewskiego w Grudziądzu. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili przebieg zdarzenia oraz to, że jego sprawca, 34-letni kierujący skodą, jest kompletnie pijany. Policyjne urządzenie wskazało ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Wtedy doszło do bardzo nietypowej propozycji.

Kierowca zaproponował mundurowym 2,5 tysiąca złotych w zamian za "puszczenie go wolno" - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Policja szuka świadków dewastacji biura poselskiego grudziądzkiej Lewicy

Policjanci na propozycję od pijanego kierowcy nie przystali. Wręcz przeciwnie, zatrzymali go i przewieźli do aresztu.

Mężczyzna czeka teraz na prokuratorskie zarzuty wręczenia korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję publiczną oraz za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości - wylicza policjant.

Za wszystkie popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kolejki po ekogroszek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE