Nowy punkt dla krwiodawców w Grudziądzu jest już prawie gotowy. Zobacz zdjęcia

2022-12-29 12:53
punkt krew
Autor: Łukasz Piekarski Nowa siedziba będzie znajdowała się przy ul. Szpitalnej

Grudziądzkie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przenosi się do nowej siedziby. Z ulicy Włodka punkt wkrótce zostanie przeniesiony do nowego obiektu zlokalizowanego przy ulicy Szpitalnej.

Honorowi dawcy będą oddawać krew w nowym punkcie. Dobiega końca budowa obiektu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Grudziądzu. Warunki ulegną dużej poprawie. Zmieni się przede wszystkim komfort oczekujących w kolejce, bo do tej pory Ci musieli czekać na klatce schodowej w kamienicy przy ulicy Włodka lub czasami nawet na zewnątrz.

Prace nad budową nowego centrum są już na ukończeniu. Trwają ostatnie czynności wykończeniowe we wnętrzu budynku.

Zanim to się stanie, musi nastąpić jeszcze przeprowadzka. A to trochę potrwa. Co w tym czasie z oddawaniem krwi?

Na czas trwania przeprowadzki krew oddawać będzie można w mobilnym krwiobusie. Jutro, 30 grudnia, funkcjonować on będzie przy Centrum Handlowym Alfa w godzinach od 8.00 do 11.30.

Z kolei od 2 stycznia pojazd zlokalizowany będzie w pobliżu nowego centrum, przy ulicy Szpitalnej.

Godziny otwarcia:
  • – poniedziałki: 8.00 – 14.30
  • – środy i piątki: 8.00 – 12.00

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE