Nowotwór zaatakował malutką Leę. Koszt terapii to 1,3 mln!

2021-05-11 11:44
Nowotwór zaatakował malutką Leę. Koszt terapii to 1,3 mln!
Autor: siepomaga.pl/lea-kirska

19-miesięczna dziewczynka walczy z ciężką chorobą. Lea Kirska mierzy się z ostrą białaczką limfoblastyczną już od września 2020 roku. Za pośrednictwem Internetu zbierane są środki na jej leczenie. Jego koszt to ponad 1,3 mln.

Rodzice dziewczynki diagnozę usłyszeli pod koniec września ubiegłego roku. Lea trafiła do szpitala po tym jak podczas płaczu straciła przytomność. Przeprowadzono szereg badań, które wykazały bardzo złe wyniki krwi. Od tamtego momentu dziewczynka regularnie odwiedza szpitale, przyjmuje kroplówki, specjalne leki i sterydy.

Kiedy skończy się pandemia? Doktor Grzesiowski odpowiada

Jedyną szansą na powrót do zdrowia dziewczynki jest terapia CAR-T Cell, której koszt wynosi ponad 1,3 mln złotych. Zbiórki pieniędzy odbywają się głównie poprzez internet, ze względu na obecną sytuację pandemiczną, która ogranicza możliwość organizacji charytatywnych wydarzeń. Trwają licytacje na grupach w mediach społecznościowych, wpłat można dokonywać także bezpośrednio poprzez stronę siepomaga.pl - LINK DO ZBIÓRKI.

Trwa walka z czasem. Zbiórka zakończy się za 8 dni, a do zebrania pełnej kwoty pozostaje jeszcze niemalże 250 000.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE