mks grudziadz porazka

Autor: Pixabay Szczypiorniści MKS-u Grudziądz mają w tabeli Ligi Centralnej 13 oczek

MKS Grudziądz tym razem z porażką. Lepsi gospodarze z Przemyśla

2022-02-12 20:11

MKS Grudziądz tym razem wróci do domu bez punktów. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali na wyjeździe z czwartym w tabeli Ligi Centralnej Orlenem Przemysł 28:32.

Grudziądzanie do wyjazdowego spotkania w Przemyślu podchodzili bardzo zmotywowani po ostatniej wygranej z wiceliderem Ligi Centralnej, AZS Biała Podlaska.

W pierwszej połowie spotkania oglądaliśmy niezwykle wyrównany mecz. Gospodarze na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą 17:16.

Po zamianie stron zawodnicy z Przemyśla nieco podkręcili tempo i pokonali grudziądzan 32:28.

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają 26 lub 27 lutego we własnej hali z Miedzią Legnica. W tabeli Ligi Centralnej MKS z 13 oczkami nadal zajmuje 12 miejsce.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl