Miasto otwiera baseny dla grudziądzan

2021-10-01 10:11
baseny grudziadz
Autor: Pixabay Baseny przy grudziądzkich szkołach będą otwarte częściej i dłużej

Od najbliższego weekendu przyszkolne baseny zostaną otwarte dla mieszkańców Grudziądza. Władze miasta wciąż zastanawiają się nad losem pływalni przy Kalinkowej.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, począwszy od października pływalnie zlokalizowane przy Szkołach Podstawowych nr 20 i 21 dostępne będą dla grudziądzan w każdą sobotę w godzinach 9-17. Jeśli będzie spore zainteresowanie, wówczas w listopadzie baseny mogą zostać uruchomione także w niedziele, a godziny pracy obiektów zostaną wydłużone.

Tymczasem w ostatnich dniach odbyło się spotkanie Prezydenta Grudziądza, przedstawicieli spółek miejskich i radnych Rady Miejskiej, poświęcone funkcjonowaniu basenu przy ulicy Kalinkowej. To odpowiedź Prezydenta na wnioski radnych, jakie padły podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej.

Zrobimy wszystko, aby po okresie świąteczno-noworocznym spróbować ponownie uruchomić pływalnię przy ulicy Kalinkowej – zapowiada Prezydent Maciej Glamowski.

ZOBACZ TEŻ - Miasto ma pomysł na baseny. Szkolne pływalnie będą otwarte częściej

Wcześniej spółka OPEC Grudziądz zapowiedziała, że nie ma zamiaru - przynajmniej na razie - otwierać Basenu Nadwiślańskiego przy ulicy Kalinkowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE