wioslarze grudziadz 2

Autor: Nadesłane Wioślarze KW Wisła Grudziądz wywalczyli trzy brązowe medale

Kolejne sukcesy grudziądzkich wioślarzy!

2021-07-28 13:20

Podopieczni Krzysztofa Zielińskiego wywalczyli trzy brązowe medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii juniorów młodszych. Zawodnicy grudziądzkiego Klubu Wioślarskiego „Wisła” rywalizowały w weekend w Kruszwicy.

Od 23 do 25 lipca zawodnicy Klubu Wioślarskiego „Wisła” w Grudziądzu rywalizowali na torze wioślarskim w Kruszwicy. W rezultacie wywalczyli 3 brązowe medale.

W konkurencji jedynek i dwójek podwójnych medal zdobyła Julia Klucznik. W tej ostatniej konkurencji medal trafił również do Weroniki Jabłońskiej. Spośród startujących mężczyzn medal przywiózł Mikołaj Brzostowski w konkurencji jedynek. Tuż za podium znalazła się dwójka podwójna: Kacper Chmura i Dominik Strzelczyk, którzy zajęli 4 miejsce w swojej konkurencji. W klasyfikacji ogólnej mistrzostw Klub Wioślarski „Wisła” z 20 punktami uplasował się na 12 pozycji.