Kolejne sukcesy grudziądzkich wioślarzy!

2021-07-28 13:20
wioslarze grudziadz 2
Autor: Nadesłane Wioślarze KW Wisła Grudziądz wywalczyli trzy brązowe medale

Podopieczni Krzysztofa Zielińskiego wywalczyli trzy brązowe medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii juniorów młodszych. Zawodnicy grudziądzkiego Klubu Wioślarskiego „Wisła” rywalizowały w weekend w Kruszwicy.

Od 23 do 25 lipca zawodnicy Klubu Wioślarskiego „Wisła” w Grudziądzu rywalizowali na torze wioślarskim w Kruszwicy. W rezultacie wywalczyli 3 brązowe medale.

W konkurencji jedynek i dwójek podwójnych medal zdobyła Julia Klucznik. W tej ostatniej konkurencji medal trafił również do Weroniki Jabłońskiej. Spośród startujących mężczyzn medal przywiózł Mikołaj Brzostowski w konkurencji jedynek. Tuż za podium znalazła się dwójka podwójna: Kacper Chmura i Dominik Strzelczyk, którzy zajęli 4 miejsce w swojej konkurencji. W klasyfikacji ogólnej mistrzostw Klub Wioślarski „Wisła” z 20 punktami uplasował się na 12 pozycji.

ZOBACZ TEŻ - Srebro Marty Wieliczko na Igrzyskach Olimpijskich! Sukces polskich wioślarek

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE