Grudziądzanin wpadł z narkotykami we własnym mieszkaniu. Teraz grozi mu więzienie

2022-09-19 11:14
narkotyki grudziadz
Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Policjanci z Grudziądza znaleźli 0,5 kg narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Grudziądza zatrzymali mężczyznę, który posiadał prawie 0,5 kg narkotyków. 38-latek wpadł we własnym mieszkaniu.

Kryminalni z grudziądzkiej policji przeszukali mieszkanie 38-latka, gdzie zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Wcześniej zdobyli informację, że mężczyzna może mieć związek z tym rodzajem przestępczości.

Odnalezione substancje zostały zbadane. Ustalono, że mężczyzna posiadał ok. 450 gramów amfetaminy oraz niespełna 20 gramów marihuany - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mężczyzna zdążył już usłyszeć zarzuty w grudziądzkiej prokuraturze. To posiadanie znacznej ilości narkotyków. Ponadto na 38-latka został nałożony dozór policyjny poręczeniem majątkowym w wysokości 5 tys. złotych oraz zakaz opuszczania kraju.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przemycali narkotyki z Hiszpanii do Polski. Przejęto towar warty 5,5 mln złotych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE