pilka reczna

Autor: Pixabay To druga wygrana grudziądzkiego MKS-u w tym sezonie

Druga wygrana MKS-u Grudziądz w sezonie

2022-10-23 20:10

Zawodnicy MKS-u Grudziądz odnieśli drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. Tym razem przed własną publicznością ograli Szczypiorniaka Olsztyn 35:30.

Grudziądzanie do niedzielnego pojedynku z olsztyńskim Szczypiorniakiem podchodzili po jednej wygranej i jednej porażce. Goście do naszego miasta przyjechali z zerowym dorobkiem punktowy i ostatnią pozycją w ligowej tabeli.

Nieznacznym faworytem spotkania byli grudziądzanie... choć pierwsza połowa wcale tego nie potwierdzała. Na przerwę to goście z Olsztyna schodzili prowadząc 20:18.

MKS tempo podkręcił po przerwie i natychmiast odrobił straty. Później grudziądzanie wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca spotkania - wygrywając ostatecznie 35:30.

Najskuteczniejszymi zawodnikami MKS-u byli w tym meczu: Sebastian Rumniak i Paweł Kruszewski - obaj zdobyli po 9 bramek. Po stronie przyjezdnych najlepiej wypadł Jakub Jurewicz - 7 trafień na koncie.

MKS po tej wygranej przesunął się na piąte miejsce w tabeli ligowej. Liderem jest Sokół Kościerzyna.

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają w przyszłą sobotę (29 października) na wyjeździe z Tytanami Wejherowo. Początek o godzinie 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: eska@grudziadz.pl

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060