gorzów szkoły ósmoklasisci 1

i

Autor: archiwum redakcji Młodzież I LO podczas Dni Unesco.

Żołnierz, elektryk a może humanista? Ósmoklasisto sprawdź gorzowskie szkoły!

2021-04-16 19:10

W kwietniowe soboty absolwenci szkół podstawowych nie mogą za długo pospać. Licea i szkoły zawodowe zaplanowały tzw. Drzwi Otwarte. 17 kwietnia zaprasza do siebie pięć gorzowskich placówek oświaty.

Specjalne wirtualne pokoje i nie tylko w I LO. Na stronie i mediach społecznościowych "Puszkina" od tygodnia uczniowie zachęcają do odwiedzenia szkoły w stworzonych przez siebie spotach reklamowych. Spotkania na stronie i facebooku, ale nie tylko.

Gdzie spotkają sie uczniowie? Mówi Mariusz Biniewski, dyrektor I LO w Gorzowie:

Tradycyjnie przekazywane będą informacje o profilach sześciu pierwszych klas, które powstaną od nowego roku szkolnego. Do tego wirtualny spacer po obiekcie. Początek o godz.10.

gorzów szkoły ósmoklasisci 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Elektryk to największa szkoła zawodowa w Gorzowie.

Na ósmoklasistów czekać będzie także 2 LO, w którym działa system amerykańskim, start o godz. 11. Wcześniej odwiedzić można Zespól Szkół Elektrycznych. Od godz. 9 do 13 nauczyciele udzielą niezbędnych informacji. Wirtualnie i telefonicznie na pytania odpowie Zespół Szkół przy Czereśniowej, który prowadzi klasy- wojskową i piłkarską. Początek o godz. 11. Podobnie w liceum nr 8, które wchodzi w skład ZS nr 16.

Mateusz Ciawłowski o karierze, muzyce i inspiracjach [WYWIAD]

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE