Załamany kibic Meksyku po meczu doszczętnie zniszczył telewizor! Nagranie robi furorę w sieci

2022-12-02 15:01
Rozwścieczony kibic Meksyku zniszczył telewizor po porażce na mundialu w Katarze
Autor: twitter.com/feder1coSN

Ostatnie dni są fatalne dla całego Meksyku. Reprezentacja odpadła z mundialu w Katarze zajmując w grupie z Polską dopiero trzecie miejsce. Konsekwencje zostały wyciągnięte momentalnie, bo po ostatnim gwizdku, selekcjonerem przestał być Gerardo Martino.

Jakby tego było mało, jeden z kibiców był tak zniesmaczony wynikiem swojej drużyny, że aż zniszczył swój telewizor. Meksykański kibic ze łzami w oczach uderzał w ekran dwoma rękoma, a później do jednej z nich wziął nóż i nadal uderzał w ekran, który później oczywiście nadawał się do wyrzucenia.

Prawie 20 sekundowe nagranie bardzo szybko obiegło sieć. Obejrzało je niemalże dwanaście milionów użytkowników. Jakie były reakcje? Można powiedzieć, że połowa komentujących śmiało się z Meksykanina, ale za to druga połowa czuła jego ból i mu współczuła.

Sonda
Kto wygra Mundial 2022?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE