Warta Gorzów u siebie powalczy z Pniówkiem

2022-06-03 12:52
warta pp
Autor: coola

Szansa na poprawę miejsca i trochę spokoju. Walcząca o utrzymanie Warta Gorzów podejmie w sobotę (04.06) Pniówek Pawłowice.

Goście są w niewiele lepszej sytuacji niż Warta bo mają 41 punktów ale to tylko o 5 więcej niż warciarze. Na trzy kolejki przed końcem sezonu III ligowego piłkarze z Pawłowic też nie mogą sobie pozwolić na potknięcie i na pewno przy Myśliborskiej będą chcieli wygrać. Podobny plan ma Warta tym bardziej, ze marginesu błędu gorzowski III ligowiec nie ma. Z taką świadomością łatwo się nie gra ale nie ma wyjścia jeśli Warta myśli o utrzymaniu.

Przy takiej końcówce i w takiej sytuacji przydałoby się trochę więcej doświadczenia w zespole. Ale trzeba szukać też pozytywów. Cieszmy się, że w ogóle że w tym momencie gramy o stawkę i jesteśmy nad kreską. Mówi Mateusz Konefał trener Warty.

Mecz Warty z Pniówkiem Pawłowice już w sobotę przy Myśliborskiej o godzinie 15.

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 11
Nie wystawiaj języka...
Grzegorz Krychowiak po meczu z Walią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE