Klub szczypiorniaka w gorzowskiej prokuraturze. Magistrat z kontrolami

2022-06-23 16:46
gorzów piłka ręczna
Autor: oknonawagrowiec.pl zdjęcie ilustracyjne

Zbierane są materiały, zabezpieczane nośniki elektroniczne. Policjanci i prokurator pojawili się w klubie piłki ręcznej Stali Gorzów w związku z prowadzonym postępowaniem. Co na to magistrat? Podjął już kolejne kroki. Jakie?

Chodzi o postępowanie dotyczące nieprawidłowości przy rozliczaniu dotacji miejskiej. Nieoficjalnie mówi się o wątpliwych fakturach wystawionych przez dwóch żużlowców, którzy wykonywali usługi dla szczypiornistów. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów. Urzędnicy sprawdzają jak wydawane są środki miasta.

- Przekazaliśmy kwestie audytów naszym urzędnikom i teraz wydział audytu będzie się zajmował kontrolami. Kolejnym krokiem będzie na pewno audyt w wydziale sportu, ale audyt wskazujący na nowe roziwązania, by w przyszłości uniknąć takich sytuacji - mówi Jacek Wójcicki, prezydent miasta.

Prokuratura w Gorzowie potwierdza, że prowadzi takie postępowanie, ale szczegółów na razie nie ujawnia. Jak informuje gorzowski klub sportowy - działa normalnie i przygotowuje się do żużlowego święta- Grand Prix w sobotę (25.0) oraz niedzielnego ligowego pojedynku (26.06).

Tak trzeba żyć - Obrazy z kapsli

QUIZ. Czy pamiętasz stare odcinki "Idola"? Pierwszy sezon był 20 lat temu!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jaki był skład jurorski pierwszej edycji "idola?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE