Szczepienia dzieci w gorzowskim szpitalu tylko we wtorki

2021-12-22 14:06
gorzów szpital szczep dzieci 1
Autor: facebook.com/szpitalgorzow Odbyły się pierwsze szczepienia dzieci w szpitalu w Gorzowie.

Chodzi o najmłodszą grupę w wieku 5-11 lat. Zapisy trwają drogą telefoniczną lub mailowo. Oprócz lecznicy, tak jak w przypadku szczepień dorosłych, zgłaszać można się do przychodni, poradni czy centrów medycznych.

Gorzowska lecznica rozpoczęła szczepienia najmłodszych przeciwko Covid-19 wczoraj (21.12). Dotychczas zarejestrowało się ponad 40-cioro dzieci. Zainteresowanie jest spore, a kolejni rodzice pytają o terminy - informuje pielęgniarka koordynująca punkt.

Przy ul. Walczaka 42 w szpitalnym kompleksie czeka lekarz pediatra, który przeprowadzi kwalifikację. Szczepienia preparatem Pfizera, a drugą dawkę będzie można podać po upływie minimum 21 dni. Punkt działa, na razie, tylko we wtorki w godz. od 7.30 do 14.

Żeby zarejestrować pociechę trzeba napisać mail na adres: szczepienia@szpital.gorzow.pl Można też zadzwonić pod numer telefonu 797 127 880.

Jak gwiazdy przygotowują się do świąt?

Kevin sam w domu - Jak dobrze znasz świąteczny hit? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE