Świadkowie śmiertelnego potrącenia 4-latka zeznawali przed sądem w Gorzowie

2022-09-30 17:45
gorzów 4-latek znicze
Autor: kb Po tragedii w miejscu wypadku zapłonęły znicze.

W piątek (30.09) odbyła się druga rozprawa dotycząca dramatu, który wydarzył się w centrum miasta. W październiku ubiegłego roku kierowca chevroleta zderzył się z bmw, wjechał na chodnik, potrącił chłopca i uderzył w ścianę budynku.

Z wezwanych dziesięciu świadków w gorzowskim sądzie stawiło się siedmiu. To osoby, które feralnego dnia usłyszały huk i wyjrzały przez okno. Opowiadały o swoich obserwacjach. Zeznania złożyła także partnerka oskarżonego Krystiana K.

Zaplanowano już kolejną rozprawę. 20 października w sądzie ma pojawić się biegły od rekonstrukcji wypadków drogowych, który sporządził opinię dla prokuratury.

gorzów 4-latek wypadek
Autor: materiały Lubuska Policja Dramat rozegrał się prawie rok temu.

Według specjalisty przyczyną tragedii przy skrzyżowaniu Armii Polskiej i 30 Stycznia- było nieprawidłowe zachowanie kierującego chevroletem camaro.

Krystian K., przypomnijmy, przyznał się do zderzenia z BMW, ale nie do sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, bo był w szoku i chciał odebrać sobie życie. Zameldował się w hotelu, gdzie znalazła go policja. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Teksty chłopaków na podryw - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Czy jesteś może ratownikiem? Bo...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE