Sukces wymknął się z rąk a raczej spod nóg. Warta Gorzów przegrywa z Ruchem Chorzów

2021-03-22 10:40
warta ruch
Autor: coola

Dobra gra, ładny mecz i gdyby nie ta dogrywka. ​Warta Gorzów przegrała z Ruchem Chorzów 1:2.

Szczęście i niespodzianka były blisko bo warciarze do 90 minuty prowadzili po golu zdobytym przez Pawła Posmyka w 33 minucie 1 do 0. W drugiej odsłonie Ruch narzucił swoją grę, a warciarze się bronili i to skutecznie ale tylko do 90 minuty. Niestety bramki padły w doliczonym czasie gry. Rywale wykorzystali rzut karny, który dał im remis a za chwilę strzelili bramkę, dzięki której wyszli na prowadzenie.

Posłuchaj co powiedział po meczu Paweł Posmyk zawodnik Warty:

Z kolei Mariusz Misiura trener Warty przyznał, że trudno skomentować to co się stało w końcówce meczu.

Mówi Mariusz Misiura trener warty Gorzów:

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. O meczu z Ruchem trzeba jak najszybciej zapomnieć bo już w sobotę (27.03) mecz z bezpośrednim rywalem o utrzymanie Foto Higieną Gać.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?