Stilon Gorzów z nowym sztabem trenerskim

2021-06-29 12:50
stilon lechia
Autor: coola

Krzysztof Kaczmarczyk nie będzie już trenerem Stilonu Gorzów​. Od nowego sezonu zespół poprowadzi Karol Gliwiński, który w minionym sezonie prowadził Pogoń Skwierzynę i był trenerem juniorów w Stilonie.

To nie jedyna nowość, bo jako jego asystent ma sprawdzić się Łukasz Maliszewski, kapitan niebiesko-białych. Nowi szkoleniowcy maja dać zespołowi nową jakość. Nikt nie stawia też przed nowymi szkoleniowcami wyśrubowanych celów.

Podejdziemy do tego tematu zdecydowanie spokojniej. Dla nas liczy się dzisiaj to aby zagrać jak najlepiej każde kolejne spotkanie i dawać radość kibicom , których już teraz zapraszamy - mówi Krzysztof Olechnowicz prezes Stilonu Gorzów.

W przyszłym tygodniu gorzowscy piłkarze rozpoczną już przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze IV-ligowe mecze o punkty 6 sierpnia.

Michał Kubiak po srebrze Ligi Narodów: Nasz sztab 15 razy obejrzy finał z Brazylią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE