Stal Gorzów podejmie Wybrzeże Gdańsk w rozgrywkach Pucharu Polski

2022-01-19 14:02
reczna stal
Autor: coola

W czwartek (20.01) nie lada gratka dla miłośników piłki ręcznej. Szczypiorniści Budnexu Stali Gorzów w 1/16 Pucharu Polski podejmą Torus Wybrzeże Gdańsk.

Czy dojdzie do sensacji i Budnex Stal Gorzów wyeliminuje z Pucharu Polski superligowe Wybrzeże Gdańsk? W sporcie wszystko jest ​więc taki scenariusz też choć o wygraną z 9 zespołem superligi będzie piekielnie trudno. Żółto niebiescy zapowiadają, że na parkiecie będzie gorąco bo taki rywal dodatkowo mobilizuje.

Ten mecz to dla nas zwieńczenie pracy jeśli chodzi o Puchar Polski, coś przyjemnego. Jaki będzie rezultat nie wiem. Stal Gorzów zawsze gra o zwycięstwo i w tym meczu też będziemy starali się sprawić sensację. Mówi Oskar Serpina trener stalowców.

A że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami to chyba warto sprawdzić osobiście czy do sensacji dojdzie. Początek meczu Budnex Stal Gorzów Torus Wybrzeże Gdańsk już w najbliższy czwartek w hali przy Szarych Szeregów o 17:30.

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Straszna kontuzja w kadrze short tracku przed IO w Pekinie. Gabriela Topolska połamała żebra. (wypowiedź Magdaleny Zych na temat koleżanki)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE