Stal Gorzów już w komplecie na własnym torze

2022-03-24 12:00
stal parking
Autor: coola

​Stalowcy gotowi do walki o najwyższy cel. Na gorzowskim torze trenują już wszyscy żużlowcy Stali od seniorów po juniorów z kapitanem Bartoszem Zmarzlakiem na czele.

Niby wszystko jest jak było ale tor ma nowe odwodnienie , nowe bandy i nieco nowe łuki. Zdaniem kapitana Stali dwu krotnego mistrza świata Bartosza Zmarzlika ten tor będzie sprzyjał rywalizacji i widowisku ale na ostateczne efekty trzeba będzie poczekać.

Po zmianach torowych jest przyjemniej dla zawodników , jest fajnie jest szybko aczkolwiek myślę, że jeszcze chwile trzeba poczekać, sprawdzić się w warunkach bojowych , startowych. Mówi Bartosz Zmarzlik kapitan Stali Gorzów.

Obok kapitana Stali z torem zapoznali się już wszyscy zawodnicy z tali Stanisława Chomskiego. Pierwszy sprawdzian tego co zmieniło się na torze już w najbliższą sobotę 26 marca stal w sparingowym meczu podejmie I ligowy Falubaz Zielona Góra. Początek sparingu na Jancarzu o 16.

Quiz o wiosennych kwiatach. Zestaw arcytrudnych pytań, z którymi nie masz szans

Pytanie 1 z 10
Na rozgrzewkę coś łatwego. Pora wrócić do szkoły. W popularnej piosence o witaniu wiosny, zanim chochoły spadły z róż, pierwszy obudził się?
Tak wygląda trening reprezentacji Polski przed meczem ze Szkocją
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE