Stal Gorzów już trenuje na Teneryfie [AUDIO]

2021-02-15 18:38
Bartosz Zmarzlik lubi treningi rowerowe.
Autor: facebook Bartosza Zmarzlika Bartosz Zmarzlik lubi treningi rowerowe.

Żużlowcy Stali Gorzów trenują na... rowerach, ale za to w hiszpańskiej Teneryfie. Rozpoczął się przed sezonowy obóz naszej drużyny. Biorą w nich udział wszyscy żużlowcy, kadra szkoleniowa, władze klubu oraz główni sponsorzy.

Żółto-niebiescy w niedzielę (14.02) odpoczywali po kilkugodzinnym locie, ale już w poniedziałek (15.02) wzięli się ostro do pracy i przejechali jednośladem kilkadziesiąt kilometrów. Takie grupowanie jest zdaniem władz klubu - bardzo ważne. Dlaczego?

Mówi Marek Grzyb, prezes Stali Gorzów:
Stalowcy w komplecie tuż przed pierwszymi jazdami na rowerze.
Autor: facebook Stali Gorzów Stalowcy w komplecie tuż przed pierwszymi jazdami na rowerze.

Zgrupowanie na Teneryfie potrwa do niedzieli (21.02). Na 8 marca planowany jest wyjazd treningowy na gorzowski tor.

Na zgrupowaniu dużo czasu ze sobą spędzają dwaj Duńczycy - Marcus Birkemose i Anders Thomsen.
Autor: facebook Stali Gorzów Na zgrupowaniu dużo czasu ze sobą spędzają dwaj Duńczycy - Marcus Birkemose i Anders Thomsen.

Niewykluczone, że żółto-niebiescy za rok wyjadą w jeszcze dalsze rejony świata. Jak mówi prezes Grzyb - klub otrzymał dwa zaproszenia wyjazdu na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych oraz Argentyny. Gorzowianie mieliby tam odjechać również mecze pokazowe z miejscowymi zawodnikami. Decyzja w sprawie tego wyjazdu zostanie podjęta za kilka miesięcy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE