Sparingowe derby dla Warty Gorzów [AUDIO]

2021-02-18 8:40
warta gorzow
Autor: coola

Dwie gorzowskie drużyny zmierzyły się na stadionie przy Olimpijskiej. Warciarze wygrali 2 do 0 ze Stilonem w kolejnym test meczu.

Bramki padały na samym początku bo już w 3 minucie Radosław Mikołajczak umieścił piłkę w siatce Stilonu i na samym końcu bo w doliczonym czasie gry Robert Hirsz podwyższył prowadzenie na 2 do 0. W Warcie w końcu zafunkcjonowały szybkie kontry ale są też ciągle elementy nad którymi trzeba pracować.

Mówi Paweł Posmyk asystent trenera Warty Gorzów:

Trzeba też uczciwie przyznać ze Stilon w tym momencie nie tylko że gra w niższej lidze ale też kadrowo mocno ustępuje warciarzom. Na boisku nie było tego aż tak widać bo szanse na bramki stilonowcy stwarzali i byli bliscy wyrównania.

Mówi Krzysztof Kaczmarczyk trener Stilonu Gorzów:

A start rundy wiosennej coraz bliżej. III ligowa warta zagra już 6 marca z rezerwami górnika Zabrze a Stilon w tym samym czasie podejmie Ilankę Rzepin.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Policyjny pościg na autostradzie A4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE