Sparingowe derby dla Warty Gorzów [AUDIO]

2021-02-18 8:40
warta gorzow
Autor: coola

Dwie gorzowskie drużyny zmierzyły się na stadionie przy Olimpijskiej. Warciarze wygrali 2 do 0 ze Stilonem w kolejnym test meczu.

Bramki padały na samym początku bo już w 3 minucie Radosław Mikołajczak umieścił piłkę w siatce Stilonu i na samym końcu bo w doliczonym czasie gry Robert Hirsz podwyższył prowadzenie na 2 do 0. W Warcie w końcu zafunkcjonowały szybkie kontry ale są też ciągle elementy nad którymi trzeba pracować.

Mówi Paweł Posmyk asystent trenera Warty Gorzów:

Trzeba też uczciwie przyznać ze Stilon w tym momencie nie tylko że gra w niższej lidze ale też kadrowo mocno ustępuje warciarzom. Na boisku nie było tego aż tak widać bo szanse na bramki stilonowcy stwarzali i byli bliscy wyrównania.

Mówi Krzysztof Kaczmarczyk trener Stilonu Gorzów:

A start rundy wiosennej coraz bliżej. III ligowa warta zagra już 6 marca z rezerwami górnika Zabrze a Stilon w tym samym czasie podejmie Ilankę Rzepin.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Policyjny pościg na autostradzie A4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE