Rzecznik konsumenta i strażnicy znów PRZYJMUJĄ gorzowian [AUDIO]

2020-05-19 14:15 Kły
ludzie skikor gw
Autor: Bartłomiej Nowosielski UM Gorzów Kolejka przed wejściem do urzędu przy Sikorskiego.

"Odmrażanie" gospodarki i urzędów trwa. W gorzowskim ratuszu coraz więcej wydziałów wraca do bezpośredniej obsługi mieszkańców. Gdzie już osobiście można załatwiać sprawy?

Funkcjonowanie gorzowskiego ratusza powraca do pełni obowiązków sprzed epidemii koronawirusa. Od wtorku (19.05) kolejni urzędnicy, z siedzibą przy Łokietka, ponownie otworzyli swoje gabinety. By się z nimi spotkać, najpierw trzeba umówić się telefonicznie na konkretny termin i godzinę. Zasady bezpieczeństwa ciągle muszą być zachowane czyli dwumetrowy odstęp oraz noszenie maseczek i rękawiczek.

Które wydziały ponownie otwarto? Mówi Marta Liberkowska z gorzowskiego magistratu:

Prawie wszystkie wydziały przy Sikorskiego i Myśliborskiej pracują normalnie. Działa także Urząd Stanu Cywilnego przy Kazimierza Wielkiego, ale jeszcze nie w pełnym zakresie. Wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów znajdziecie na stronie miasta lub w BiP-ie.

Przypomnijmy- gorzowski urząd został zamknięty z powodu pandemii 16 marca. Załatwianie spraw przeniesiono do internetu, ale można było także dzwonić czy zostawiać dokumenty w paczkomacie lub przesyłać tradycyjną pocztą. Od maja ruszyło odmrażanie magistratu.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.