Gorzowscy szczypiorniści nadal na fali

2022-03-21 11:22
stalreczna
Autor: coola

Piłkarze ręczni Budnexu Stali Gorzów zrewanżowali się szczypiornistom AZS AWF Bielsko - Biała za porażkę na ich terenie. Stalowcy po emocjonującym i pełnym zwrotów akcji meczu wygrali 26 do 25.

Po pierwszej połowie w lepszej sytuacji byli jednak goście, którzy wygrywali 11 do 8. Na początku drugiej części powiększyli przewagę do 5 bramek i wydawało się, ze gorzowianie tej straty nie odrobią. A tymczasem na 10 minut przed końcem wyszli na prowadzenie 21 do 20 tyle, że po kilku minutach przegrywali ponownie dwoma bramkami. Końcówka to jednak popis Stali. Trzy szybkie bramki i trzy punkty zostały w Gorzowie.

Łatwo nie było. Tak naprawdę mecz walki czyli to co kibice lubią najbardziej, czyli dramaturgia, emocje , rozstrzygnięcie w ostatniej minucie. Naprawdę bardzo się z tego zwycięstwa cieszymy. Powiedział po meczu Tomasz Gintowt zawodnik Stali.

Zwycięstwo nad akademikami z Bielska Białej przybliżyło Stal do drugiego miejsca w lidze czyli celu gorzowian na ten sezon. Teraz czeka Stal daleki wyjazd bo w sobotę żółto niebiescy zagrają z piątym zespołem ligi Orlenem SRS Przemyśl.

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Kajetan Duszyński o czwartym miejscu męskiej sztafety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE