Przykra porażka Stali Gorzów i tysięczny gol na osłodę

2022-12-05 11:02
reczna Stal 3
Autor: coola

​Niespodzianka w Gorzowie. Może niewielka ale jednak KPR Żukowo wygrał w Gorzowie z Budnex Stalą 29 do 25 i trzeba przyznać , że zasłużenie.

Młody zespół z Żukowa pokazał już w I połowie pokazał, że Stali się nie boi i po 30 minutach prowadził już 15 do 11. Stalowcy zazwyczaj po przerwie grali zdecydowanie lepiej ale tym razem kompletnie nic im nie wychodziło. Byli nieskuteczni w ataku , w rzutach karnych a kiedy już wydawało się, że mają gości na wyciągnięcie ręki ci uciekali spod topora. Powód do świętowania po tym meczu miałby kapitan Mateusz Stupiński , który w tym spotkaniu zdobył swoją 1000 bramkę ale radość mieszała się po meczu ze smutkiem.

Zdecydowanie oddałbym te wszystkie bramki za to, żeby dzisiaj były 3 punkty. Niestety po raz kolejny musimy obejść się smakiem. Żukowo zagrało konsekwentnie a my znowu mamy problem z wykończeniem ataku. Powiedział po meczu Mateusz Stupiński.

Za tydzień stalowców czeka daleki wyjazd do Olsztyna na mecz z ostatnią w tabeli Warmią.

QUIZ. Odpowiedzi na te pytania zna nawet dziecko! Wynik 7/10 uratuje twój honor

Pytanie 1 z 10
Który zapis jest poprawny?
Auf Wiedersehen Niemcy! Nasi GÓRĄ! Polacy OSZALELI z radości | Komentery EXTRA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE