Po dowód do gorzowskiego magistartu. Obsługa POWOLI wraca do normy

2020-05-04 15:10
um gorzow
Autor: archiwum redakcji Sala obsługi otwarta na gorzowian.

Urzędnicy w kontaktach osobistych z petentami mieli półtora miesiąca przerwy. Przez ten czas jak i także teraz załatwianie spraw odbywało się telefonicznie, internetowo oraz za pomocą skrzynek i paczkomatów.

Ostrożność i rozwaga przede wszystkim. Te osoby, które wybiorą się do magistratu muszą mieć zakryte usta i nos czyli trzeba założyć maseczkę. Jeżeli tego nie zrobimy, ochroniarz nas nie wpuści i nici z załatwienia sprawy. Po wejściu do budynku trzeba zdezynfekować ręce. Kiedy i do którego stanowiska będzie można podejść wskaże pracownik. Odległość między urzędnikiem a petentem to minimum 1,5 metra. To wszystkie zasady powinny być zachowane.

Gorzowianie od poniedziałku (4.05) mogą wejść do ratusza przy Sikorskiego i odebrać dowód osobisty. Z kolei w Wydziale Komunikacji przy Myśliborskiej czekają prawa jazdy. Można także osobiście rejestrować samochody. Niektóre sprawy możemy załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego przy Kazimierza Wielkiego. Gorzowski magistrat w takiej formule działa od godz. 8. do godz. 14.

Jeżeli to nie są sprawy nagłe, lepiej zostać w domu. Nadal dostępne są skrzynki do składania korespondencji oraz paczkomaty. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie miasta.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE