górki uciekał1

i

Autor: materiały Lubuska Policja 32-latek uciekał przed policją.

Pędził drogą w Górkach Noteckich na zakazie. 32-latek ujęty

2020-02-07 13:24

Mężczyzna był poszukiwany, próbował uciec, ale mu się nie udało. Jest już w zakładzie karnym. Zatrzymali go policjanci ze Strzelec Krajeńskich.

32-latek miał do odsiedzenia karę 6 miesięcy za przestępstwa drogowe. Jednak w więzieniu spędzi więcej czasu, bo za ucieczkę grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartkowy poranek (6.02) w Górkach Noteckich mundurowi zwrócili uwagę  na kierującego osobowym volkswagenem. Wzbudził on ich podejrzenia. Kiedy dali mu sygnał świetlne i dźwiękowe do zatrzymania, przyspieszył i zaczął uciekać.

górki uciekał2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Po krótkim pościgu kierowcę zatrzymano.

Kierowca passata stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Jechał z dużą prędkością, kilka razy wykonywał niebezpieczne manewry. Kiedy zorientował się, że nie jest w stanie uciec przed policjantami zatrzymał samochód. Wtedy policjanci go obezwładnili.

Okazało się, że 32-latek był poszukiwany, ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia. Mężczyzna tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za wcześniejsze przestępstwa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE