Pamiątki na aukcję. Fani Stilonu Gorzów będa mogli kupić prawdziwe kolekcjonerskie perełki

2020-05-19 13:43
stilon koszulki
Autor: coola

Koszulki piłkarzy z lat 70 tych i 80 tych - pamiątki Stilonowi Gorzów przekazał Liwiusz Sieradzki,były piłkarz i działacz klubu. Oddają je także inni zawodnicy. Niektóre z nich Stilon chce sprzedać by wspomóc rozwój młodych zawodników.

Spora kolekcja koszulek zespołów sprzed 40 o 30 lat trafiła do klubu za sprawą byłego piłkarza i działacza Stilonu Liwiusza Sieradzkiego. Po odłączeniu się klubu od Zakładów Włókien Chemicznych nikt nie miał pomysłu co z tymi rzeczami zrobić. Liwiusz Sieradzki przechował je a teraz przekazał klubowi.

Wśród nich są prawdziwe perełki. Na przykład koszulka Zenona Burzawy z 1986 roku, w której znany napastnik Stilonu przyczynił się do wywalczenia przez zespół awansu do II ligi.

Posłuchaj co o licytacjach pamiatek Stilonu mówi Krzysztof Olechnowicz prezes klubu:
Stilon Gorzów
Autor: Stilon Gorzów Prosupport / Facebook.com Stilon Gorzów

Zarząd Stilonu nadal czeka na pamiątki związane z zespołem. A same aukcje klubowych koszulek i gadżetów rozpoczną się w środę (20.05) Podczas jednej aukcji będzie można licytować dwie pamiątki.

COŚ DOBREGO #020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE