OSiR ustawi kolejne parkomaty w centrum Gorzowa. Gdzie i kiedy?

2022-12-08 17:12
Parking
Autor: SG

Strefa płatnego parkowania „zamknie” popularny „Kwadrat”. Trwają przygotowania do postawienia parkometrów przy ulicach Dąbrowskiego, Krzywoustego i Armii Polskiej.

Strefa płatnego parkowania powiększy się o kolejne gorzowskie ulice. Do marca 2023 roku parkomaty staną przy ul. Dąbrowskiego, Krzywoustego i Armii Polskiej w rejonie popularnego „Kwadratu”. Przetarg na zakup parkomatów już jest ogłoszony przez gorzowski OSiR. Zakupionych będzie 10 nowoczesnych urządzeń. Zlecony jest już także projekt organizacji ruchu w tym miejscu.

Do tego musi być zrobione oznakowanie pionowe i poziome. Wiadomo, że malowanie ulic zimą, czy przy takiej pogodzie, to strata pieniędzy i czasu. Myślę, że do końca marca wszystko powinno już działać - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na tym nie koniec. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta płatna strefa parkowania sięgać ma do ul. Roosevelta. Jakie ulice zostaną do niej włączone i kiedy, na tę chwilę jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od możliwości finansowych OSiR-u.

Czy znasz dobrze kwiaty cięte? Sprawdź, czy rozpoznasz je na zdjęciach

Pytanie 1 z 15
Te kwiaty to:
Róże w wazonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE