Operator monitoringu się spisał, piromanowi z Gorzowa grozi 5 lat więzienia

2022-08-05 13:36
podpalacz gorzow
Autor: Materiały KMP Gorzów

Operator monitoringu stanął na wysokości zadania, podpalacz ujęty i już zarzuty. 26-letniemu piromanowi z Gorzowa grozi do pięciu lat więzienia.

[Gorzowscy policjanci informację o pożarach pojemników na śmieci dostali przed północą w środę [3.08]. Zdarzenie z ulicy Dworcowej nie było jedynym, do którego tej nocy wyjeżdżali strażacy. W sprawę zaangażowany został operator monitoringu miejskiego, który wychwycił podobne zdarzenie na ulicy Spichrzowej.

Seryjny podpalacz aut z Krakowa zatrzymany. Zachowywał się irracjonalnie i był totalnie pijany

Chwilę przed wybuchem płomieni kręcił się tam mężczyzna. Kilkanaście minut po północy podpalacza zatrzymano przy ul.Sikorskiego. Okazało się, że w organizmie ma 2 promile alkoholu.

Policjanci wciąż zbierają materiał dowodowy. W ostatnich dniach na terenie Gorzowa doszło do podobnych sytuacji w aż sześciu innych lokalizacjach. Sprawdzają czy to sprawka tego samego człowieka.

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE