W lipcu wchodzą nowe przepisy podatkowe. Jak się teraz rozliczać? Dowiecie się w piątek w LUW w Gorzowie

2022-06-22 13:11
luw gorzów
Autor: fot. archiwum

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych zmianami w prawie podatkowym. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy pojawić się o godz. 9 w urzędzie przy Jagiellończyka 8.

Jak się rozliczać z fiskusem? Dowiesz się tego na piątkowym (24.06) spotkaniu w urzędzie wojewódzkim w Gorzowie​. 1 lipca wchodzą w życie nowe przepisy podatkowe. Jedną z wprowadzonych nowości jest zmniejszenie podatku Pit z 17 do 12 proc. Co likwiduje tzw. ulgę dla klasy średniej. Zmian jest więcej. Żeby odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów zorganizowane będzie spotkanie w piątek (24.06) o godzinie 9.00 w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Spotkanie piątkowe kierowane jest do wszystkich zainteresowanych zmianami podatkowymi. Szczególnie do przedsiębiorców, płatników, osób obsługujących kadry, płace, jak również dla emerytów, rodziców. Każdy kto zechce dowiedzieć się o tej reformie może przyjść i uzyska odpowiednią informację - mówi Adam Andrzejewski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Na spotkanie nie trzeba się wcześniej rejestrować. Informacje o zmianach w podatkach znajdziecie także na stronie podatki.gov.pl/niskiepodatki.

Typowe teksty każdego ojca. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Dopóki mieszkasz w moim domu...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE