Nielegalne automaty do gier w centrum Gorzowa. Jedna osoba aresztowana!

2021-04-22 13:18
gorzów nielegalne automaty 1
Autor: materiały NOSG Pięć stanowisk do nielegalnych gier hazardowych.

Organizatorom grozi grzywna, więzienie oraz kara finansowa- nawet pół miliona złotych! Funkcjonariusze Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej zrobili nalot na kafejkę internetową.

W kafejce przy Sikorskiego w Gorzowie znaleziono pięć zestawów komputerów służących do nielegalnych, internetowych gier hazardowych. Zabezpieczono także jednostkę sterującą. Urządzenia obsługiwał 27-letni obywatel Ukrainy, który nie posiadał żadnych dokumentów uprawniających go do legalnej pracy.

gorzów nielegalne automaty 2
Autor: materiały NOSG W akcji udział brały służby: SG i KAS

Organizatorom grożą poważne konsekwencje- grzywna oraz kara do 3 lat więzienia, a także 100 tysięcy złotych od jednego urządzenia. W tym przypadku jest to kwota aż pół miliona.

Komendant SG w Gorzowie wyda decyzję o opuszczeniu Polski przez cudzoziemca. Postępowanie w tej sprawie prowadzi gorzowski urząd celno-skarbowy.

Legendarny złodziej aut zatrzymany

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE