Nielegalne automaty do gier w centrum Gorzowa. Jedna osoba aresztowana!

2021-04-22 13:18
gorzów nielegalne automaty 1
Autor: materiały NOSG Pięć stanowisk do nielegalnych gier hazardowych.

Organizatorom grozi grzywna, więzienie oraz kara finansowa- nawet pół miliona złotych! Funkcjonariusze Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej zrobili nalot na kafejkę internetową.

W kafejce przy Sikorskiego w Gorzowie znaleziono pięć zestawów komputerów służących do nielegalnych, internetowych gier hazardowych. Zabezpieczono także jednostkę sterującą. Urządzenia obsługiwał 27-letni obywatel Ukrainy, który nie posiadał żadnych dokumentów uprawniających go do legalnej pracy.

gorzów nielegalne automaty 2
Autor: materiały NOSG W akcji udział brały służby: SG i KAS

Organizatorom grożą poważne konsekwencje- grzywna oraz kara do 3 lat więzienia, a także 100 tysięcy złotych od jednego urządzenia. W tym przypadku jest to kwota aż pół miliona.

Komendant SG w Gorzowie wyda decyzję o opuszczeniu Polski przez cudzoziemca. Postępowanie w tej sprawie prowadzi gorzowski urząd celno-skarbowy.

Legendarny złodziej aut zatrzymany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE