Niełatwe zadanie przed piłkarzami Warty Gorzów, zagrają z Górnikiem Zabrze

2022-10-13 11:04
mateusz konefał
Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Nie potrafią wygrywać w domu, czas na kolejne punkty na wyjeździe. Choć zadanie przed piłkarzami AstroEnergy Warty Gorzów niełatwe. Bordowo-granatowi udadzą się do Zabrza na mecz z rezerwami ekstraklasowego Górnika.

Zespół ze Śląska w tym sezonie wlicza się do ligowej czołówki. Warciarze nieźle punktują na wyjazdach, problem jest jednak u siebie - w ostatnim spotkaniu zawodziła skuteczność. Niektórzy kibice zaczęli się nawet domagać wejścia na boisko...Mateusza Konefała, czyli szkoleniowca Warty, do niedawna bramkostrzelnego napastnika.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Co na to zainteresowany?

Uważam właśnie, że grając dużo rzeczy mi uciekało. Takich, których nie zauważałem w porównaniu do tego, co widziałbym stojąc z boku i funkcjonując jako trener. Napisał nawet na ten temat pracę na licencję UEFA A, z której też wychodziło więcej minusów niż plusów.

Decyzję o braku powrotu na boisko ułatwia bolesny uraz zespojenia łonowego, z którym szkoleniowiec borykał się jeszcze w trakcie regularnych występów. Mecz w sobotę (15.10) na obiekcie Sparty Zabrze. Początek o godzinie 14.

Znasz przepisy? Zobacz, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy

Pytanie 1 z 12
Obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa obejmuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE