Nie będzie zielonej kategorii. ​Pierwsze wnioski po ewaluacji Budżetu Obywatelskiego w Gorzowie

2020-11-13 15:18
Nie będzie zielonej kategorii Budżetu Obywatelskiego
Autor: sg Nie będzie zielonej kategorii Budżetu Obywatelskiego

Nie będzie zielonej kategorii. ​Pierwsze wnioski po ewaluacji Budżetu Obywatelskiego w Gorzowie. W zamian urzędnicy chcą uruchomić projekt małych grantów dla zainteresowanych mieszkańców.

Już wiemy, że nie będzie tzw. zielonej kategorii. Chodziło o środki z budżetu obywatelskiego, które miałyby być przeznaczone na pomysły mieszkańców związane z zielenią i nowymi nasadzeniami. - Takich pomysłów nie było dużo dlatego nie będzie osobnej kategorii, ale chcemy wesprzeć mieszkańców w inny sposób - mówi Anna Bonus Mackiewicz, z biura konsultacji społecznych i rewitalizacji.

Granty będą przeznaczone na małe działania sąsiedzkie
Autor: sg Granty będą przeznaczone m.in. na małe działania sąsiedzkie
POSŁUCHAJ, co o tym mówi Anna Bonus-Mackiewicz, z biura konsultacji społecznych i rewitalizacji:

Projekt małych grantów ma ruszyć wiosną przyszłego roku. Z propozycją utworzenia osobnej kategorii budżetu obywatelskiego, z której miałyby być realizowane projekty zielone wnioskowała min. radna Paulina Szymotowicz.

Październikowy spływ kajakowy Kłodawką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE