Najlepsza pizza w Gorzowie Wielkopolskim. Tutaj dobrze zjesz. TOP 5 [ZDJĘCIA]

2023-01-19 10:14

Najlepsza pizza w Gorzowie? Mieszkańcy miasta mają ogromny wybór, bo w Gorzowie nie brakuje pizzerii. To klasyczne danie włoskiej kuchni, to jeden z ulubionych przysmaków w Polsce. Pyszną pizzę zjemy też w Gorzowie, ale tylko nieliczni wiedzą, gdzie znajdziemy prawdziwe kulinarne perełki.

Najlepsza pizza w Gorzowie Wielkopolskim

Dobrych restauracji w Gorzowie Wielkopolskim na pewno nie brakuje. Szczególnie dużą popularnością cieszą się pizzerię, których w mieście mamy kilkanaście. Nie brakuje lokali, w których zjemy klasyczną włoską pizzę na cienkim cieście. Są też jednak pizzerie, w których ten popularny włoski przysmak serwują nam w nieco bardziej amerykański lub polski sposób. Taką pizzę zjemy w pizzerii Mexicana w Gorzowie, czy na przykład w Pizzerii Trattoria. Dość popularna jest Pizzeria OK.

Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Gorzowie Wielkopolskim? Na podstawie opinii klientów wybraliśmy dla was pięć naszym zdaniem najlepszych pizzerii w mieście. Kliknijcie galerię i sprawdźcie, gdzie można dobrze zjeść.

Sonda
Twoja ulubiona pizza to...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE