Na koniec jeszcze dorzućmy kilometry. Gorzowianie całkiem nieźle się spisują!

2021-06-29 16:00
gorzów rowery akcja
Autor: gorzow/facebook.com Jeszcze można właczyć się do akacji.

Dobiega końca rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Gorzów w klasyfikacji krajowej zajmuje mocne piąte miejsce, a w swojej kategorii jest najlepszy. Oficjalne ogłoszenie wyników na początku lipca.

Jeszcze do środowego wieczora (30.06) można jeździć na rowerze i nabijać punkty w aplikacji "Aktywne miasta". Gorzów sporo dorzucił punktów dzięki sobotniej masie rowerowej. Wzięło w niej udział ponad 670 osób, które pokonało 12,5 kilometrową trasę. Zajmujemy pewną piątą lokatę w kraju, liderem pozostaje Nowa Sól.

W kategorii miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców- gorzowianie są niezagrożeni. Mamy ponad 3400 punktów, zostawiając w tyle Tychy oraz Elbląg. Jeśli chodzi o grupy- najaktywniejsza jest Faurecia Gorzów Bike Team. Z kolei wśród szkół na pierwszym miejscu jest Zespół Szkół Budowlanych, a wśród instytucji- urzędnicy magistratu.

W kategorii indywidualnej prowadzi Mirek Łechtański, a tuż za nim Mariola Krzywicka. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi za kilka dni. Najlepsi gorzowscy uczestnicy akcji zostaną nagrodzeni voucherami, pleckami, bidonami czy pompkami.

Groźny wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzystka złamała obie ręce

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE