Muzyka i przyroda - rusza Garbicz Festival. Co zaplanowano?

2022-08-03 12:58
gorzów garbicz festiwal 1
Autor: facebook.com/garbiczfestival W Garbiczu wystąpią liczni artyści.

Od czwartku (4.08) muzyka, dobra zabawa, ale także dyskusje o kulturze i sztuce. W planach wykłady, happeningi, pogłębianie więzi z przyrodą. Bilety na czterodniowe wydarzenie w Garbiczu, gmina Torzym - rozeszły się błyskawicznie.

Garbicz Festival nie jest typowym festiwalem. To spotkanie różnych kultur i ludzi otwartych i kreatywnych. Przyjeżdżają goście nie tylko z Europy Zachodniej, ale też ze Stanów, Australii, czy Nowej Zelandii. W wydarzeniu uczestniczą mieszkańcy, którzy wynajmują swoje mieszkania na noclegi. Udostępniają też ogródki i pola na namioty czy parkingi.

gorzów garbicz festiwal 2
Autor: facebook.com/garbiczfestival Festiwal odbywa się nad jeziorem.

Na festiwalowej scenie pojawią się wybitni artyści m.in muzycy, aktorzy, didżeje, specjaliści od sztuk wizualnych, reżyserzy, malarze, rysownicy, rzeźbiarze. To uczta kulturalna, podczas której odbędą się widowiska muzyczne zespołów Noemi czy Music Ashram.

Garbicz Festiwal startuje w czwartek o godz. 19, a zakończy się późnym niedzielnym wieczorem (7.08). Szczegóły na facebooku wydarzenia.

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje

Jaka praca najbardziej do mnie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Jakie są twoje zainteresowania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE