Muzeum w Gorzowie zaprasza na ostatni półkolonijny turnus tych wakacji

2022-08-09 12:20
muzeum lubuskie półkolonie
Autor: FB Filharmonia Gorzowska

Zapisać wciąż się można. Zajęcia od poniedziałku 22 sierpnia poprowadzi Małgorzata Ziętek. Muzealny Kalejdoskop poświęcony będzie w dużej mierze pracy operatora i tajnikom kina.

Będą też zajęcia inspirowane obrazem Ernsta Henselera z 1937 roku, który do Muzeum trafił w 2018. Mówi Hanna Kotas z Muzeum Lubuskiego:

Pozna tutaj troszeczkę nasza grupa, jak działa kino. Spróbuje się również wcielić w role osób aranżujących stroje, będą upinane fryzury. To również wszystko w oparciu o naszą Białą Damę, która tutaj spaceruje, o jej charakterystyczne stroje.

Eska Summer City Olsztyn! Moto Show Olsztyn 2022

Zajęcia potrwają do piątku - 26 sierpnia. Udział dzieci w półkoloniach jest płatny, szczegóły na stronie Muzeum. Za młodzieżą już dwa takie tygodniowe spotkania. Muzealnicy pokazywali zakamarki willi Schroedera, oraz miejsca powiązane z życiem gorzowian uwiecznionych na pomnikach w naszym mieście.

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE