Mocny muzyczny weekend w gorzowskiej Wartowni! Kto wystąpi?

2022-08-12 13:30
gorzów wartownia Mr Polska
Autor: commons,wikimedia.org Mr Polska zaśpiewa w Gorzowie.

Światowej sławy gwiazdy pojawią się nad Wartą. W piątek (12.08) zagra legendarny niemiecki dj i producent Tom Novy. Będzie także twórca hitu, który leci prawie w każdej rozgłośni radiowej - Mr Polska.

Legenda Tom Novy ma na koncie sukcesy na światowych listach przebojów i występy w najlepszych klubach. Jest autorem takich hitów jak- „Superstar”, „Without Your Love” , „Your Body” oraz "Now or never". Miał zagrać w Gorzowie 2 lipca, ale jego lot odwołano. Teraz na pewno dotrze.

Wieczór rozpocznie Mr. Polska, holenderski raper i autor tekstów polskiego pochodzenia. Stworzył hit, który chyba już każdy zna.

- Hip-hop klubowy, młodzieżowy, świeży. Mr Polska autor najgorętszego obecnie hitu na antenach wszystkich radiowych, na spotify i Youtube i wszelakich streamingach- "Złote tarasy" na żywo w Gorzowie - mówi Paweł Kopala, współorganizator gorzowskiej Wartowni.

gorzów wartownia Novy
Autor: archiwum redakcji Imprezę nakręci DJ Tom Novy.

Koncert rozpocznie się w piątek o godz. 20. Tom Novy, też po raz pierwszy w Gorzowie, stanie za gramofonami o godz. 23.

Z kolei w sobotę kolejna legenda muzyki tym razem elektronicznej- DJ Hell. Wejście do Wartowni jest bezpłatne. Koncerty do końca wakacji.

Kajak Aleksandra Doby trafi do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie

QUIZ. Auta w kultowych filmach. Komplet punktów dla prawdziwych wyjadaczy kina

Pytanie 1 z 10
Czym jeździł Porucznik Borewicz w „07 zgłoś się”?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE