marina santok

i

Autor: FB Marina Santok

Marina w Santoku nie tylko dla przyjezdnych

2022-07-14 12:55

Niektórzy mieszkańcy kręcili nosami, marina jednak jest oblegana. Santoccy urzędnicy liczą, że ośrodek położony u zbiegu Noteci i Warty zwiększy ruch turystyczny w rejonie.

W tym roku w obiekcie zarządzanym przez Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku udało się zamontować fotowoltaikę, co powinno obniżyć koszty obsługi. Przed powstaniem mariny pojawiały się jednak głosy mieszkańców, że obiekt będzie tylko dla osób spoza gminy i pieniądze lepiej wydać na inne inwestycje.

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Nie zgadza się z tym punktem widzenia wójt Paweł Pisarek.

Wiele osób na terenie naszej gminy ma łodzie i slipują je właśnie w naszej Marinie. Cały maj i czerwiec praktycznie prowadziliśmy Zielone Szkoły na bazie naszej Mariny i wszystkie klasy od V do VII z wszystkich szkół na terenie gminy miały miejsce na jej terenie. Były to zajęcia historyczne i ekologiczne. 

Budowa obiektu zakończyła się w 2020 roku. Inwestycja kosztowała 4,5 mln złotych, z czego 85 procent środków pochodziła z dofinansowania INTERREG.

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE