Marek Kamiński, który zdobył oba bieguny Ziemi, w gorzowskiej bibliotece

2022-10-25 15:08
Gorzów: Marek Kamiński
Autor: Fundacja Marka Kamińskiego/wikimedia.org Marek Kamiński na Biegunie Południowym.

Spotkanie z słynnym podróżnikiem dziś o godzinie 18. Marek Kamiński zaprezentuje swoją najnowszą książkę "Moje bieguny. Dzienniki z wypraw".

Jak zdobyć oba bieguny Ziemi? Dziś (25.10) w gorzowskiej bibliotece opowie o tym człowiek, który tego dokonał. O godz. 18 w siedzibie głównej książnicy przy Sikorskiego z gorzowianami spotka się Marek Kamiński. Polski podróżnik, który zasłynął, że jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz. Kamiński na swoim koncie ma więcej spektakularnych wypraw. Jest także autorem książek. O najnowszej "Moje bieguny. Dzienniki z wypraw" opowiadać będzie w gorzowskiej bibliotece. Wstęp na spotkanie darmowy.

QUIZ PRL: Kultowe programy telewizyjne PRL-u

Pytanie 1 z 10
Losowanie Dużego Lotka. W najstarszych odcinkach pani zrywająca pieczęć lakową Totalizatora Sportowego miała przy sobie:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE