Lubuskie: Kasa na badania naukowe, licencje i patenty dla lokalnych form

2021-05-07 13:13
Pieniadze firma
Autor: Gettyimages Na lubuskie firmy czeka 16 mln zł.

Nabór wniosków ruszy 18 maja. O pieniądze mogą się starać mikro, małe i średnie firmy z województwa lubuskiego. Pieniądze można zdobyć na badania naukowe, wdrożenie ich wyników, zakup patentów, licencji, know-how. Na przedsiębiorców czeka 16 mln zł.

Kasa dla lubuskich firm. 16 milionów złotych czeka na mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Konkurs organizuje Zarząd Województwa Lubuskiego. Jakie trzeba spełnić zasady? Pieniądze można zdobyć na badania naukowe, wdrożenie ich wyników, zakup patentów, licencji, know-how. Mikro i małe firmy mogą liczyć na 55 procentowe dofinansowanie, firmy średnie na 45 procent.

Nabór wniosków ruszy 18 maja i zakończy się 14 czerwca. Złożyć trzeba je w formie elektronicznej i papierowej. Na stronie rpo.lubuskie.pl znajduje się kreator wniosków. Wersję papierową przedsiębiorcy z północy regionu mogą dostarczyć do Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego w Gorzowie przy ul. Mościckiego 6.

Dokumenty można złożyć osobiście w sekretariacie, albo wysłać pocztą. Szczegółowe informacje zainteresowani znajdą na stronie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE