Lubuskie: Czy Sara James wygra milion dolarów?

2022-09-14 15:53
gorzów sara finał 1
Autor: zrzut z tweeter'u AGT Sara podczas finałowego występu.

Tego dowiemy się już wkrótce, bowiem ze środy (14.09) na czwartek (15.09). Lubuszanka minionej nocy wystąpiła w finale telewizyjnego show America's Got Talent. Poraziła swoim muzycznym talentem zarówno publiczność jak i jurorów.

14-letnia Sara z Ośna w Lubuskiem podbija Amerykę. W finałowym starciu zaśpiewała hit lat 80- tych "Running up that hill" Kate Bush, który ostatnio został przypomniany przez kultowy serial "Stranger things". Wykonanie zmroziło widzów, którzy bili brawo na stojąco. Tak samo było w półfinale.

Jurorzy, w tym Simone Cowell, który wcisnął złoty guzik Sarze, nie kryli zachwytu. "Weszłaś na scenę i nas rozwaliłaś, perfekcjonistka, super gwiazda" – mówili. Do wygrania jest milion dolarów, a walczy o niego jedenastu finalistów.

gorzów sara finał 2
Autor: zrzut z tweeter'u AGT Jurorzy w owacji na stojąco.

Głosować można poprzez aplikację America's Got Talent lub na stronie nbc.com/agtvote. Wyniki mają być podane o godz. 2 w nocy na antenie stacji NBC.

Przypomnijmy- Sara Egwu James najpierw podbiła polską scenę w programie "The Voice Kids", a następnie europejską zajmując drugie miejsce w Eurowizji dziecięcej. Teraz kolej na światowe areny.

Finałowy występ Sary James w "America's Got Talent"

Prymus czy zdolny, ale leniwy - jakim typem ucznia jesteś? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Zbliża się szkolne przedstawienie. Jaką będziesz pełnił rolę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE