Lubuskie: 15 tys. zł do wzięcia na obywatelską aktywizację młodzieży

2021-02-26 17:30
Gorzów: młodzież
Autor: SG Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe mogą zdobyć pieniądze na działania z młodzieżą.

W marcu rusza nabór wniosków do Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych. Konkurs ogłosił urząd marszałkowski. W tym roku do wzięcia jest nawet 15 tys. zł na jeden projekt. Pieniądze można zdobyć na wydarzenia, w których uczestniczyć będą młodzi ludzie z województwa lubuskiego.

Młodzi Lubuszanie, jest dla was kasa. W marcu ruszają Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe. Konkurs ogłasza marszałek województwa. W tym roku do wzięcia jest nawet 15 tys. zł na jeden projekt. Pieniądze można dostać na akcje aktywizujące młodzież.

Jest pięć określonych sfer na zgłaszanie pomysłów. To promowanie działalności obywatelskiej, zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży, ochrona środowiska, praworządność w państwie demokratycznym, przestrzeganie praw człowieka oraz promowanie wolontariatu. Po środki mogą sięgnąć stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Łącznie na cały program województwo przeznaczy w tym roku 1 mln zł.

Szczegółowe informacje i link do strony poprzez którą złożycie wniosek, znajdziecie na stronie lubuskie.pl. Z pytaniami dzwońcie także pod nr tel. 68 45 65 788 lub 68 45 65 560.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE