Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021

i

Autor: cgo2/commons.wikipedia.org Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021

Lubuskie: Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021. Trwają przygotowania do imprezy

2020-12-15 21:35

Amerykański zespół Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021. Organizatorzy imprezy w Kostrzynie nad Odrą ​już przygotowują się do przyszłorocznego wydarzenia i mają nadzieję, że uda się je zrealizować na festiwalowym polu.

Tworzona jest lista artystów, którzy zagrają na kostrzyńskim festiwalu. Już wiadomo, że w sobotę 31 lipca na Dużej Scenie zagra Limp Bizkit.

Wokalistą grupy założonej na Florydzie w 1994 jest charyzmatyczny Fred Durst, często występujący w charakterystycznej czerwonej czapce. Limp Bizkit w sumie nagrali 6 albumów, ostatni w 2011 roku. Światową popularność zyskali po wydaniu w 1999 roku drugiego krążka - "Significant Other".

Limp Bizkit zagrają na dużej scenie festiwalu Pol'And'Rock

i

Autor: Ralf Lotys (Sicherlich)/commons.wikipedia.org Limp Bizkit zagrają na Dużej Scenie festiwalu Pol'And'Rock

W trakcie swojej muzycznej działalności, Limp Bizkit współpracowali m.in. z zepołem KoRn, House of Pain czy członkiem legendarnego Wu-Tang Clan, Method Man'em.

Miłośnicy punk-rockowego grania połączonego z rymowaniem zapewne usłyszą takie utwory jak "Rollin", "My generation" czy promujący film Mission Impossible 2 - "Take a look around". Limp Bizkit na Dużej scenie zagrają 31 lipca a sam festiwal rozpocznie się dwa dni wcześniej.

W tym roku-z powodu pandemii-impreza odbyła się w Internecie. Koncerty odbywały się w specjalnie przygotowanym do tego studio. Jak będzie w 2021 roku? Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby festiwal odbył się na polu w Kostrzynie nad Odrą.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na polandrockfestival.pl

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE