gorzów lady pank

i

Autor: facebook.com/LadyPank Lady Pank rozkręci gorzowian.

Lady Pank świętuje 40 urodziny w Gorzowie. Będzie feta!

2022-09-22 15:58

Muzycznych emocji w piątkowy wieczór (23.09) z pewnością nie zabraknie, a gorzowski amfiteatr wypełni się po brzegi. Usłyszeć będzie można nowe i wiecznie żywe przeboje, w specjalnej oprawie. Uczta dla ucha i oka.

"Marchewkowe pole", "Miej niż zero", "Zawsze tam gdzie ty" czy "Kryzysowa narzeczona" – kto nie zna tych przebojów? Przez cztery dekady zebrało się ich sporo. Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz przyjadą z zespołem, by je zagrać gorzowskiej publiczności. Na koncie mają 17 płyt studyjnych.

gorzów amfiteatr

i

Autor: Fragles Amfiteatr był wypełniony poodczas Festiwalu Od Nowa.

Muzycy są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej. Fani mogą się spodziewać największych muzycznych wrażeń oraz niespodzianek, którymi zaskoczą słuchaczy.

Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. Bilety na gorzowski koncert do kupienia przez internet. Wydarzenie w piątek (23.09) o godz. 20.

Justyna Steczkowska szczerze o swojej emeryturze!

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE