Gorzów: roboty

i

Autor: SG

Kasa na innowacje dla lubuskich firm

2021-09-22 14:11

Do wzięcia jest nawet 100 tys. zł. Pieniądze można dostać na realizacje projektu badawczo-rozwojowego lub usługi doradcze. Wnioski o przyznanie bonów na innowacje przyjmuje Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Nabór rusza 11 października.

Bony na innowacje do wzięcia przez lubuskich przedsiębiorców. Można uzyskać nawet 100 tys. zł. 11 października rusza nabór wniosków. Jest jeszcze kilka dni, żeby przygotować dokumentację​.

Po pomoc mogą sięgnąć mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność gospodarczą w województwie lubuskim. Bon można zdobyć na realizację projektu badawczo – rozwojowego, czyli m.in. opracowanie nowego produktu, czy wprowadzenie nowej technologii. W tym wypadku jego wysokość to maksymalnie 100 tys. zł. Bonem można opłacić też usługi doradcze, wtedy przedsiębiorca może liczyć na 20 tys. zł. Łącznie do rozdysponowania jest 1 mln 200 tys zł.

Wnioski należy składać w siedzibie Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, która mieści się w Zielonej górze przy ul. Reja 6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w styczniu. Szczegóły znajdziecie na stronie OPZL.

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?