Istne lodowisko na ulicach Gorzowa! Miasto sparaliżowane przez gołoledź

2022-12-19 16:32
Alert pogodowy dla Poznania i Wielkopolski! Gołoledź na drogach
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Potwierdziły się prognozy synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Kilka godzin temu informowaliśmy, że dziś między 12 a 22 na ulicach Gorzowa będzie ślisko i niebezpiecznie. Po południu wszystkie informacje się ziściły, a mieszkańcy mają problem z powrotem do domu.

Jak słyszymy, po gorzowskich ulicach nie da się jeździć samochodem. Nie mówiąc już o wjeździe pod górę, czy zjechanie z jej. Problem mają także piesi, którzy nie są wstanie bezpiecznie iść przez chodnik. Muszą ratować się poboczem lub innym miejscem.

Piesi ratują się także zamawianiem taksówek, które również, jak inne pojazdy, mają problem z płynnym poruszaniem się po gorzowskich drogach.

Wokół Gorzowa nie jest wcale lepiej. Ślisko jest przede wszystkim na drodze w stronę Bogdańca, ale także w Gminie Kłodawa.

Służby drogowe robią co mogą, aby przejazd przez Gorzów i okolice był bezpieczny. Przypomnijmy, że z każdą kolejną godziną może być jeszcze gorzej, bo temperatura będzie spadać. Kto może, niech lepiej nie wychodzi z domu.

Sonda
Gołoledź jest gorsza niż śnieżyca. Zgadzasz się z tym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE