Gorzowski Splin Festiwal rusza w weekend

2022-10-05 16:35
Gorzów: Splin
Autor: facebook.com/magnetoffongorzow

Niebanalni wykonawcy, dużo dobrej muzyki, Commodore i Amigi, to wszystko na 3 scenach. Gorzowski Splin Festiwal zacznie się w piątek o 20. To już szósta edycja imprezy. Wpadnijcie do Magnetoffonu, Sejfu lub MCK-u.

Interesujący artyści, dwa dni koncertów, trzy sceny. W piątek (7.10) rusza szósta edycja Gorzowskiego Splin Festiwalu. ​W tym roku koncerty odbywać będą się w klubach Magnetoffon i Sejf oba mieszczą się w byłej Łaźni Miejskiej, a także w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. W Gorzowie wystąpią muzycy z Trójmiasta, Szczecina, Zielonej Góry, nie zabraknie też lokalnych twórców. Wszyscy gwarantują wysoki poziom.

Absolutnym headlinerem jest Mikołaj Trzaska. Zasłynął występując z Możdżerem i Tymańskim w zespole Miłość. W ostatnich latach zajmuje się muzyką filmową, głównie do filmów Smarzowskiego. Jego muzyka przekroczyła próg sceny niszowej - mówi Bartosz Matuszewski, współorganizator festiwalu.

VI Gorzowski Splin Festiwal rusza w piątek o godzinie 20 w klubie Magnetoffon. Szczegółowy program imprezy wraz z lokalizacjami poszczególnych koncertów znaleźć można na Facebooku. Bilety do kupienia przez internet lub przed koncertami.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE