Gorzowski AWF ogłosił dodatkowy nabór na studia

2022-08-22 16:03
Gorzów: ZWKF
Autor: SG ZWKF w Gorzowie (fot. archiwum)

Osoby, które rozważają naukę na gorzowskim AWF-e maja czas na podjęcie decyzji do 13 września. Wolne miejsca są na fizjoterapii, wychowaniu fizycznym i dietetyce.

Indeksy gorzowskiego AWF ciągle do wzięcia. Uczelnia ogłosiła dodatkowy nabór. Chętni na studiowanie przy Estkowskiego mają czas do 13 września. Trzeba zarejestrować się w elektronicznym Systemie IRK i wnieść opłatę rekrutacyjną. Potrzebne dokumenty należy dostarczyć do dziekanatu, do 16 września. Wolne miejsca czekają na wszystkich kierunkach, czyli wychowaniu fizycznym, dietetyce i fizjoterapii.

Możemy przyjąć grubo powyżej 100 osób na fizjoterapię, niewiele mniej na wychowanie fizyczne i dietetykę. Nasi absolwenci, czy to w kraju, czy podejmujący pracę zagranicą, nie narzekają na brak ofert - mówi prof. ​Piotr Żurek, dziekan gorzowskiego wydziału AWF.

Gorzów: ZWKF
Autor: SG Uczelnia czeka na nowych studentów.

Lista osób przyjętych na studia zostanie opublikowana ostatniego dnia września. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie na stronie gorzowskiego AWF-u.

Quiz. Wakacje nad morzem w PRL

Pytanie 1 z 10
Z zakładowych ośrodków wczasowych nie można było wynosić:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE