Gorzowska drogówka nie cacka się z piratami drogowymi

2022-01-04 12:17
policja szybkość
Autor: foto. lubuska policja

Dwukrotnie więcej kierowców na terenie Gorzowa straciło prawo jazdy w 2021 roku niż rok wcześniej. To głównie wynik zbyt szybkiej jazdy. Aż 610 praw jazdy zabrano kierowcom, którzy jechali w terenie zabudowanym o ponad 50 kilometrów więcej.

To zdecydowanie więcej niż w 2020 roku, kiedy zbyt szybka jazda zakończyła się zatrzymaniem uprawnień dla niemal 300 osób. Policjanci nie zamierzają odpuszczać, a początek roku tylko to potwierdza. W trzy dni stycznia już siedem osób straciło prawo jazdy. Spotkanie z funkcjonariuszami zakończyło się dla nich zdecydowanie wyższymi mandatami. W Kamieniu Małym kierowca jechał aż o 67 kilometrów na godzinę za szybko i oprócz utraty prawa jazdy musi zapłacić 2000 złotych mandatu.

Lubuska policja przypomina i ostrzega, że zbyt duża prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn najtragiczniejszych wypadków drogowych.

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Nie uwierzysz, co kierowcy wyprawiają w nowym tunelu pod Ursynowem. Wszystko się nagrało
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE